Mycie elewacji

Ciśnieniowe mycie elewacji - MK Cleaning

Firma MK Cleaning świadczy profesjonalne usługi mycia i czyszczenia elewacji metodą ciśnieniową hydrodynamiczną. Jest to mycie gorąco-wodne (80-100 stopni C) pod ciśnieniem(50-200 bar) zapewniające usuniecie 90% rodzajów zabrudzeń. W przypadku silnych zabrudzeń czyszczenie elewacji wymaga  zastosowania odpowiednich profesjonalnych środków chemicznych.

Ciśnienie i temperatura wody oraz  środki myjące są dobierane są w zależności od rodzaju zabrudzeń i elewacji. Taki dobór parametrów pozwala na czyszczenie zabrudzeń  bez powodowania uszkodzeń na powierzchni elewacji.
Sprzęt do mycia, to zespół maszyn (myjka ciśnieniowa, nagrzewnica wody, pompa wody/hydrofor, agregat prądotwórczy, zespół filtrów wody), który umożliwia dobranie odpowiednich parametrów do rodzaju zabrudzenia, powierzchni.

Po wyczyszczeniu elewacji warto ją zaimpregnowac tzn. zabezpieczyć przed ponownymi zabrudzeniami, wnikaniem wody i porastaniem.

Profesjonalne mycie i czyszczenie elewacji

Nasza oferta obejmuje czyszczenie budynków prywatnych, obiekty przemysłowych, inżynierskich, publicznych i sakralnych. Oferujemy mycie elewacji na terenie Opola i całego województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt do mycia ciśnieniowego oraz specjalistyczne środki chemiczne, które są bezpieczne dla środowiska.

Mycie ciśnieniowe elewacji pozwala na usunięcie zabrudzeń powierzchniowych —  takich jak pył, kurz i różne osady — jak również głębiej wnikających w szczeliny i zagłębienia brudów, mchu, porostów czy grzybów.

Przeprowadzamy profesjonalne mycie fasad budynków prywatnych i publicznych. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz firm. Sprzęt i jego ustawienia (np. ciśnienie czy temperaturę wody) dostosowujemy do indywidualnych przypadków, uwzględniając rodzaj i stopień zabrudzenia oraz typ elewacji. Profesjonalna, doskonale przeszkolona kadra pracowników i najwyższej klasy urządzenia oraz środki chemiczne to gwarancja doskonałych efektów ciśnieniowego mycia elewacji.

Rodzaje powierzchni które czyścimy:

– tynk (szlachetny, tradycyjny, malowany farbami elewacyjnymi, mineralny, cementowo-wapienny, akrylowy, silikatowy, silikonowy itp.);
– cegła, kamień, piaskowiec, klinkier, granit, amerblok, tynk mozaikowy;
– pcv (siding);
– metalowe (aluminiowe);

– szklane;
– betonowe;
– płyty i okładziny elewacyjne;
– pokryte powłokami antykorozyjnymi.

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji pozwala przywrócić fasadom budynków ich pierwotny wygląd. Przeprowadzamy czyszczenie ciśnieniowe elewacji z zabrudzeń pojawiających się w sposób naturalny — osadów, pyłu, mchu czy porostów — jak również z zabrudzeń pobudowlanych i poremontowych.

Ciśnieniowe mycie elewacji i fasad obejmuje m.in. czyszczenie tynków akrylowych, silikonowych i silikatowych, mycie elewacji blaszanych, ceglanych i klinkierowych oraz czyszczenie piaskowca. Metody i stosowane środki chemiczne dobieramy odpowiednio do każdego z materiałów. Dzięki temu nasze działania są nie tylko wysoce skuteczne, ale również bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

Przeprowadzamy nie tylko czyszczenie elewacji, ale także jej impregnację. Zastosowanie specjalistycznych substancji impregnujących pozwala zabezpieczyć fasady przed ponownym zabrudzeniem oraz narastaniem grzybów, porostów i mchu. Odpowiednie czyszczenie fasad i ich impregnacja przedłuża ich żywotność, zwiększając odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne.

Close Menu