Sprzątanie pobudowlane

Kompleksowe sprzątanie po budowie

Oferujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne sprzątanie po zakończonej budowie. Warszawa i okolice to główny obszar naszej działalność. Nasza firma jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb i wymagań Klienta. Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na doświadczenie i wykwalifikowany zespół ludzi oraz kompleksowe sprzątanie po budowie. Zawsze dotrzymujemy słowa i obowiązujących terminów. Zapewniamy serwis podczas trwania remontów i na bieżąco dbamy o czystość na terenie budowy.

Oferowany przez nas serwis sprzątający obejmuje wszelkie niezbędne czynności zmierzające do usunięcia z wnętrza pomieszczeń pozostałości po pracach remontowych i budowlanych. Wykonujemy prace polegające na usunięciu z lokali resztek gruzu, pyłu, kurzu oraz innych nieczystości.

gruz, budowa, płytki, kafle, beton, sprzątanie po budowie

Odkurzamy i czyścimy ściany i podłogi, a także usuwamy zabezpieczenia przed zabrudzeniem oraz myjemy okna i drzwi zewnętrze oraz wewnątrz lokalowe.

W zależności od potrzeb i stanu technicznego lokalu, proponujemy ponadto specjalistyczne usługi polegające na usuwaniu zabrudzenia podłóg oraz innych powierzchni podlegających codziennej eksploatacji.

Telefon

+48 791 159 911

Adres

ul. Kubisów 3

46-081 Dobrzeń Wielki

E-mail

cleaning.opole@gmail.com

Close Menu