Sprzątanie pobudowlane

Kompleksowe sprzątanie po budowie

Remont mieszkania lub prace wykończeniowe w nowo powstałym domu bywają uciążliwe i pozostawiają po sobie kurz, trudne do usunięcia ślady po farbie, osady i inne zanieczyszczenia. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów kompleksową i profesjonalną usługę sprzątania po zakończonej budowie. Obszar naszej działalności skupia się wokół Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Jesteśmy elastyczni – do każdego klienta pochodzimy w sposób indywidualny. Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy środków i preparatów myjących. Nasi zleceniodawcy mogą liczyć na fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Oferowany przez nas serwis sprzątający obejmuje wszelkie niezbędne czynności zmierzające do usunięcia z wnętrza pomieszczeń pozostałości po pracach remontowych i budowlanych. Wykonujemy prace polegające na usunięciu z lokali resztek gruzu, pyłu, kurzu oraz innych nieczystości.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie podczas remontów i prac wykończeniowych, dbając o nienaganną czystość na terenie placu budowy. Specjalistyczny serwis obejmuje wszelkie niezbędne czynności, których celem jest precyzyjne usunięcie zalegających zanieczyszczeń wewnątrz lokalu. Szybko i sprawnie wywozimy resztki gryzu. Likwidujemy pył, kurz i inne uciążliwe nieczystości. Pozostawiamy obiekt w pełni przystosowany do użytkowania. Zapraszamy do kontaktu!

sprzątanie po budowie

Odkurzamy i czyścimy ściany i podłogi, a także usuwamy zabezpieczenia przed zabrudzeniem oraz myjemy okna i drzwi zewnętrze oraz wewnątrz lokalowe.

Realizując usługę sprzątania po remontach i budowach, uwzględniamy potrzeby oraz stan techniczny lokalu. Skutecznie usuwamy nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia z podłóg oraz innych powierzchni narażonych na intensywną eksploatację. Posadzki utrzymujemy w nienagannej czystości dzięki specjalistycznym produktom oraz sprawdzonym metodom działania.

Firma sprzątająca MK CLEANING to gwarancja:

– profesjonalizmu – stale udoskonalamy metody naszej pracy dzięki licznym szkoleniom,
– indywidualnego podejścia do potrzeb firm, instytucji i klientów prywatnych,
– terminowej realizacji zleceń, a także skuteczności i szybkości działania,
– specjalistycznego wyposażenia w nowoczesny i niezawodny sprzęt oraz skuteczne środki do utrzymania czystości.

Usługi sprzątania po remontach wymagają użycia profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Dlatego stosujemy urządzenia, które pochodzą od znanych i cenionych w branży producentów, takich jak: Nilfisk, Viper, Kranzle, Karcher oraz Numatic. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą już dziś zapraszamy do kontaktu.

Close Menu