Sprzątanie hal produkcyjnych

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług czyszczących i odświeżających wygląd hal produkcyjnych:

  • Mycie i odkurzanie hal
  • Odkurzanie, mycie, czyszczenie stref nad taśmami produkcyjnymi
  • Mycie, czyszczenie i odkurzanie konstrukcji, sufitów, ścian
  • Czyszczenie elementów oświetlenia
  • Mycie i czyszczenie ścian, sufitu
  • Mycie i czyszczenie elewacji wewnętrznej / zewnętrznej
  • Czyszczenie i mycie posadzek betonowych
  • Malowanie hal produkcyjnych
  • Inne prace z zakresu utrzymania czystości na życzenie klienta

Sprzątanie hal przemysłowych i magazynów

Czyste firmowe wnętrza zapewniają komfort i zadowolenie Państwa pracowników i kontrahentów, które przekładają się na efektywność i wyniki pracy. Możemy zaproponować Państwu specjalistyczne usługi jednorazowe i okresowe obejmujące mycie okien, doczyszczanie posadzek, punktowe usuwanie zabrudzeń zapewniając przy tym bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni.
Dokładamy wszelkich starań, by sprzątanie hal i sprzątanie magazynów wykonać w sposób dokładny docierając do trudno dostępnych miejsc i usuwając najtrudniejsze zabrudzenia. W tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i środki czystości.

Oferujemy

– sprzątanie magazynów
– sprzątanie hal produkcyjnych
– sprzątanie hal przemysłowych

– sprzątanie centrów logistycznych
– sprzątanie hal wystawienniczych
– sprzątanie hal magazynowych

Sprzątanie, mycie hal produkcyjnych i magazynów - doświadczony zespół

Wszystkie nasze usługi są wykonywane przez doświadczony zespół ludzi przestrzegający przepisów BHP, co jest szczególnie istotne w obiektach produkcyjnych. Uwzględniając specyfikę Państwa działalności jesteśmy przygotowani do prowadzenia prac w weekendy oraz na sprzątanie nocne, tak by nie zakłócać funkcjonowania Waszego biznesu.

Jesteśmy marką, która oferuje profesjonalne usługi utrzymywania czystości wszelkiego rodzaju powierzchni. Nasza kadra wykwalifikowanych pracowników pomoże skutecznie zadbać o czystość oraz nieskazitelny wygląd hal produkcyjnych, magazynowych oraz przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług sprzątających, pośród których wybiorą Państwo tę, która dopasowana będzie to indywidualnych potrzeb Państwa przestrzeni.

Sprzątanie hal przemysłowych, produkcyjnych oraz magazynowych

Zakres naszych usług obejmuje zarówno profesjonalne mycie i odkurzanie hal, jak i bardziej gruntowne zabiegi czyszczące poszczególnych elementów przestrzeni. Proponujemy zatem także sprzątanie stref nad taśmami produkcyjnymi, a także całych konstrukcji oraz ścian i sufitów.

Zajmujemy się także czyszczeniem oświetlenia, które jest niezwykle istotne w każdej przestrzeni przemysłowej, produkcyjnej oraz magazynowej. Dzięki niemu praca jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna zarówno dla Państwa pracowników, jak i klientów korzystających z Państwa produktów. Do realizowanych przez nas prac wewnętrznych należy także czyszczenie i mycie posadzek betonowych. Na życzenie klienta zajmujemy się także malowaniem zarówno ścian, jak i sufitów hal, aby zadbać o ich nieskazitelny wygląd.

Realizujemy także usługi mycia i czyszczenia elewacji wewnętrznej oraz zewnętrznej hal magazynowych i przemysłowych. Zlecenie wykonywane jest metodą ciśnieniową hydrodynamiczną, co pozwala osiągnąć najlepsze efekty wizualne, a także usunięcie aż do 90% rodzajów zanieczyszczeń. Ciśnienie oraz temperatura wody zależą wyłącznie od rodzaju zabrudzeń, a także typu elewacji. Zazwyczaj jednak do sprzątania wykorzystujemy wodę w temperaturze od 80°C do 100°C oraz ciśnieniu w wysokości od 50 bar do 200 bar.

Na zlecenie klienta możemy wykonać także inne prace sprzątające na terenie hal przemysłowych i magazynowych. Aby poznać szczegóły indywidualnych usług zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 791 159 911 lub adresem mailowym cleaning.opole@gmail.com. Na wszelkie pytania udzielamy także odpowiedzi za pośrednictwem naszego formularza, który dostępny jest w zakładce Kontakt.

Close Menu