Mycie kostki brukowej

Profesjonalne mycie kostki brukowej - MK Cleaning

Często zdarza się, że czyszczenie „domowym sposobem” czy mało wydajnym urządzeniem, stosując preparaty ogólnodostępne, nie przynosi pożądanych efektów. Firma MK Cleaning wyszła naprzeciw wszelkim oczekiwaniom klientów, związanych z myciem i czyszczeniem nawierzchni, stosując profesjonalne urządzenia i preparaty czyszczące. Nie bez znaczenia jest też stosowana technologia czyszczenia.

Oferujemy mycie kostki brukowej na terenie Opola oraz całego województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Do mycia bruku wykorzystujemy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe i specjalistyczne środki czyszczące. Sprzęt i detergenty dobieramy indywidualnie, do konkretnych potrzeb klienta. Dzięki temu możemy skutecznie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Mycie kostki brukowej - realizacje

Mycie kostki brukowej pozwala usunąć zarówno zabrudzenia powierzchniowe — takie jak pył, kurz i różne osady — jak i te wnikające w szczeliny i zagłębienia materiału. Ciśnieniowe mycie bruku skutecznie usuwa więc mech, porosty, gumy do żucia, plamy olejowe czy przebarwienia. Poniżej prezentujemy nasze przykładowe realizacje.

Skuteczne mycie i czyszczenie kostki brukowej, betonu, asfaltu

MK Cleaning stosuje wysokociśnieniowe mycie nawierzchni na zimno i na gorąco, dobierając odpowiednią chemię jesteśmy w stanie usunąć do 100% zabrudzeń. Przeprowadzamy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Wykorzystujemy wysoce specjalistyczny sprzęt i najlepsze środki chemiczne, dzięki czemu sprostamy każdemu zleceniu. Wykonujemy czyszczenie kostki brukowej z zanieczyszczeń komunikacyjnych i naturalnych, powstających przy normalnej eksploatacji, a także z zanieczyszczeń pobudowlanych czy poremontowych. Przy użyciu odpowiednio dobranego sprzętu i środków chemicznych możemy usunąć dowolne zabrudzenia, przywracając kostce brukowej idealny wygląd. Czyszczenie kostki brukowej wykonujemy w dowolnym miejscu — na chodnikach, placach, parkingach czy podjazdach. Wykwalifikowana kadra pracowników, profesjonalny sprzęt i odpowiednio dobrane substancje chemiczne gwarantują idealne czyszczenie bruku i bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Dzięki temu możemy czyścić również aleje parkowe czy brukowane ścieżki w przydomowych ogrodach bez obaw o zniszczenie roślinności.

Mycie i czyszczenie twardych nawierzchni wykonanych z:

– betonu
– kostki brukowej granitowej
– asfaltu
– piaskowca

Miejsca wykonania naszych usług:

– wykwity wapienne (kostka betonowa, klinkier)
– parkingi wielkopowierzchniowe i garaże podziemne (plamy olejowe, ślady opon)
– stacje paliw (plamy olejowe i ropopochodne)
– podjazdy do garaży i podwórka (plamy olejowe, glony, mech, sadza, kurz)
– skwery, chodniki, schody, deptaki, aleje parkowe
– ogrodzenia, bramy (glony, sadza, kurz)
– pomniki, fontanny, rzeźby ogrodowe (glony, mchy, ptasie odchody, sadza)
– parkingi hotelowe i sklepowe, ogródki gastronomiczne
– baseny kąpielowe (glony, zabrudzenia atmosferyczne)
– place zabaw, tereny rekreacyjne

Mycie kostki brukowej - profesjonalne środki chemiczne i impregnacja

Środki chemiczne stosujemy jedynie w przypadku wyjątkowo opornych zabrudzeń, których nie da się usunąć wyłącznie metodami mechanicznymi. Stosowane przez nas substancje chemiczne i środki czyszczące są ekologiczne i biodegradowalne, a nasze działania w pełni bezpieczne dla środowiska. Wykonujemy nie tylko mycie kostki brukowej, ale także jej impregnację, która zabezpiecza materiał przed chłonięciem wody, zabrudzeniami oraz rozwojem grzybów, mchów i porostów.

Close Menu